KONST / Litografier / Färglitografier 14088598
nr 1408 8598
Färglitografier
4 st. Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 30-upplaga. Bladets mått: 63x50 cm, oramade lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:27:06
18/7 21:40:11